Swalen 031

Opis

Zestaw stworzony dla wymagających klientów pragnących wypoczynku na najwyższym poziomie. Ten komfortowy mebel wyposażony w funkcję Relax sprawia, że każdy kto kocha wygodę zapragnie go mieć. 


W modelu tym zastosowany został mechanizm firmy Leggett&Platt®Dzięki niemu fotel możemy rozłożyć niemal do pozycji leżącej, co umożliwia doskonały wypoczynek. W odróżnieniu od innych mechanizmów oferowanych na rynku mechanizm ten rozkłada się wyraźnie dwustopniowo, czyli najpierw wysuwa się podnóżek, a kiedy użytkownik lekko odepchnie się od podłokietników pochylane jest oparcie. Oprócz tych walorów mechanizm posiada system "zero-wall" pozwalający na pełne rozłożenie przy fotelu stojącym zaledwie

8 cm od ściany. 

Wymiary

(szer/gł/wys)

- Sofa 3 z funkcją Relax lub automatem belgijskim - 204/98/100 
- Sofa 2 z funkcją Relax - 140/98/100
- Fotel z funkcją Relax (napęd elektryczny, f. obrotu lub f. bujania z blokadą w opcji) - 85/98/100

Specyfikacja

Wnętrze kompletu to stelaż z drewna liściastego, sprężyny faliste, oraz pianka wysoko-elastyczna typu HR. Zastosowane komponenty sprawiają, że nawet po długotrwałym użytkowaniu komplet nie traci pierwotnego kształtu. Jego wygląd pozostaje niezmienny. Dodatkowym atutem zestawu jest jego wyprofilowanie. Specyficzna linia mebla i anatomiczny kształt oparcia doskonale dostosowuje się do ułożenia i sylwetki ciała. Wszystkie przeszycia na meblu są dokładnie przemyślane i służą nie tylko komfortowemu wypoczynkowi ale stanowią także dodatkowy walor estetyczny. Podwójne dwuigłowe szycie na oparciu nadaje smukłą i elegancką linię.


Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość łączenia różnych kolorów skór i tkanin oraz zastosowania nici kontrastowych. Tak bogata oferta i indywidualne podejście sprawia, że każdy mebel nabiera wyjątkowego wyglądu.

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]